2020 AMS Yaz Lastiği Testi Birincisi: Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5

2020 AMS Yaz Lastiği Testi Birincisi: Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 1

2020 Auto Motor und Sport yaz lastiği testi , BMW 3 kullanılarak 225/45 R18 ebadındaki lastiklerle gerçekleştirildi. Lastik testi galibi yüksek performansı ile öne çıkan Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 oldu. Kuru ve ıslak zeminlerde yüksek performans sergileyen Goodyer yaz lastiği, özellikle ıslak zemin performansı ve yüksek konforu ile ön plana çıktı.

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 Testte Güçlü Fren Performansı Sergiledi

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 , hem ıslak hem kuru zemin testlerinde kısa fren mesafeleri sundu. Islak zeminde en kısa fren mesafesine sahip olan Goodyear, kuru zeminde 0.4 metre farkla 2. sırada yer aldı. Böylelikle güvenlik açısından büyük öneme sahip olan fren performansı, Auto Motor und Sport  lastik testi tescillenmiş oldu. Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 , Auto Motor und Sport yaz lastiği testi kapsamında ıslak zeminde daha kısa fren mesafesi sundu.

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 Islak Zeminde Üstün Performans Sundu

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 , 2020 Auto Motor und Sport yaz lastiği testinde suda kızaklamaya karşı yüksek direnç sağladığını da gösterdi. Geniş kanalları ile suyu etkili bir şekilde tahliye eden Goodyear yaz lastiği , ıslak zeminlerde yüksek güvenlik sunduğunu gösterdi. Aynı zamanda ıslak zemin manevra kabiliyeti lastik testlerinde de üstün performansı ile takdir topladı. Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 , hem hıza dayalı hem de sujektif ıslak zemin manevra kabiliyeti testinde yüksek performans sergiledi.

Goodyear Yaz Lastiği Testi Uzmanlarınca “Çok İyi” Olarak Değerlendirildi

Auto Motor und Sport yaz lastiği testi kapsamında lastiklerin gürültü ve konfor seviyesi de değerlendirildi. Testte en yüksek konfor seviyesine sahip olan lastik Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 olarak belirlendi. Goodyear yaz lastiği , aynı zamanda en düşük gürültü seviyesine sahip 2. lastikti. Lastik testi sonucunda birinci olan Eagle F1 Asymmetric 5, aynı zamanda; “Çok İyi” değerlendirmesine sahip oldu. Uzmanlar tarafından lastiğin tüm koşullarda üstün performans sunduğu belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir