Achilles Araç Lastikleri

özellikle tarih sayfalarını kurcalamayı sevenlerin iyi bildiği bir isimdir Achilles. Tarih severler için Yunan mitolojisi ve Roma tarihsel epey bir ilgi çekimli efsanelere ev sahipliği yapıyor oluşları itibarı ile büyük bir önem taşımaktadır. En az tarihi benlik kadar Achilles oto lastikleri de başarı göstermektedirler. Teknolojik gelişmeler için yüklü AR-GE yatırımları oluşturan kurumlar içinde yer almakta olan Achilles, günümüz teknolojileri alanındaki başarısıyla adından yeterince söz ettirmektedir.

Achilles’i bu denli başarılı kılan temel etkin tüketicilere yeni giriş oluşturan firmaların içine düştüğü büyük hatalardan biri olan tüm modellerde üretime geçme çabası yerine ultra yüksek performans ve yüksek performans lastikleri üretimi ile başlayarak bu alanlarda adını duyurabilmesidir. bilhassa yarış araçlarına yönelik ürünleri ile ön plana çıkan Achill, Amerika’nın ünlü markaları arasında yer almaktadır.

Kısaltması APı olan Amerikan Pasifik Endüstrileri şirketi vasıtası ile imal edilen mitoloji serisinin bir parçası olan Achill başka üretim adları olan Gladiator, Pegasus, Armour, Hartland, Farmking ve Advance markaları içinde en meşhur olanıdır. Bu hale tesir eden temel etken elbette diğerlerinin üretmekte bulunduğu modeller ile ilgilidir.

Global bir satış ağı çerçevesinde yetkinlik belgeleriyle kanıtladığı başarısı ile Achilles Platinum serisinde kuru zeminde aracınızın en fazla performansını deneyebilir, Achilles art Sport serisi ürünleriyle ayrıcalıklı hava şartları ve değişik zemin yapılarında güvenli sürüşle birleşen performansı hissedebilirsiniz.

çoğunlukla drift yarışçılarının tercihi olan Achill, bu tercih sebebi oluşunu hesaplı fiyatlarına, en fazla performansı güvenli bir şekilde sunmasının yanı sıra oldukça dayanıklı olabilmesi sayesinde elde etmiştir. ayrıca Achilles oto lastik fiyatlarının ucuz ürünler olması değişik ekonomik kitlelerden insanlara hitap edebilmektedir.