Audi e-tron GT için Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 Seçildi

Audi e-tron GT için Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 Seçildi 1

Audi amiral gemisi elektrikli otomobil modellerinden birini donatmak için bir kez daha Goodyear’ı tercih etti. Audi e-tron SUV’lara 2019’dan beri orijinal ekipman olarak Goodyear lastikleri takılıyor. Şimdi ise yeni nesil gran turismo, Audi e-tron GT için 21 inç Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 lastikleri orijinal ekipman olarak kullanılacak. Yeni nesil Goodyear yaz lastiği, hem ıslak hem kuru zeminlerde üstün performans özellikleri ile öne çıkıyor.

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 Yenilikçi Teknolojiler Sunuyor

Goodyear Orijinal Ekipman EMEA Genel Müdürü Hans Vrijsen: “Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5, 2019’da piyasaya sürüldü. Bu yeni nesil Goodyear yaz lastiği, firmamızın en son teknolojilerine sahip. Bu nedenle performans odaklı ve sürdürülebilir bir araç olan Audi e-tron GT ‘nin talepleri için uygun.”

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 Güçlü Araçlar için İdeal

Audi e-tron GT; sportiflik, konfor ve sürdürülebilirliği bir araya getiriyor. Ön ve arka aksta her biri bir elektrik motoruyla 475 kW (646 PS) gücündeki en sportif versiyon RS e-tron GT, 3,3 saniyede  0 ‘dan 100 km / s hıza çıkabiliyor. Elektrikli dört tekerlekten çekişli quattro ile birleştiğinde, mevcut tüm torku anında dört tekerleğe iletebiliyor. Vrijsen, Audi e-tron GT’nin anlık gücü ve performansının en iyi şekilde aktarılabilmesi için Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 gibi bir lastiğin gerekli olduğunu belirtiyor. Goodyear yaz lastiği, çok yönlü performansının yanı sıra sürüş konforundan da ödün vermiyor.

Goodyear Yaz Lastiği Virajlarda Üstün Performans Sergiliyor

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 5 yaz lastiğinde ıslak zeminde frenleme ve kuru zeminde yol tutuşunda önemli iyileşmeler sağlamak için yenilikçi teknolojilerden yararlanıldı. Goodyear yaz lastiği, direksiyon hâkimiyeti sağlamanın yanında virajlarda da üstün performans sergiliyor. Audi e-tron GT ‘nin her iki versiyonunda da kullanılan lastik, ön aks için 265/35 R21 ve arka aks için 305/30 R21 ebatlarında sunulacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir