AutoBild Allrad Birincisi: Goodyear UltraGrip Performance SUV Gen-1

AutoBild Allrad Birincisi: Goodyear UltraGrip Performance SUV Gen-1 1

Goodyear’ın UltraGrip Performans SUV Gen-1’i, prestijli Alman otomotiv dergisi Auto Bild Allrad’ın düzenlediği son SUV/4×4 kış lastiği testinde birincilik elde eden lastik oldu.

Uluslararası alanda öncü lastik markalarından biri olan Goodyear’ın, UltraGripPerformans SUV Gen-1 lastiklerinin Auto Bild Allrad Dergisi testlerinde, bütün hava ve yol koşullarında sergilediği üstün yol tutuş performansı, direksiyon hassasiyeti ve kısa fren mesafesi dikkatleri üzerine çekti.  

Alman otomobil dergisi Auto Bild Allrad’ın düzenlediği testte, Goodyear UltraGrip Performans SUV Gen-1 lastikleri, zorlu kış koşulları için vadettiği yüksek performansı bir kere daha teyit etmiş oldu.

Goodyear’ın, UltraGrip Performans SUV Gen-1 lastikleri hem ıslak hem kuru zeminlerde yüksek yol tutuş özellikleri, karlı ve buzlu yollardaki etkileyici fren performansı sayesinde en yüksek puanları alarak bir testin daha şampiyonu oldu. 

Pazara Sunulan En İyi Performanslı Kış Lastiklerinden: UltraGrip Performs SUV Gen-1

Goodyear Avrupa Genel Müdür Yardımcısı ve Pazarlama Kurulu Başkanı (CMO) Mike Rytokoski, Goodyear lastiklerinin yüksek performansları sayesinde bir kere daha şampiyonluk elde ettiğini görmenin mutluluk verici olduğunu söylerken test sonuçlarının, Goodyear’ın UltraGrip Performans SUV Gen-1 lastiklerinin pazara sunulan en iyi performanslı kış lastiklerinden biri olduğunun bir göstergesi olduğunu sözlerine ekledi.

  • Test sonuçları Auto Bild Allrad’ın 5 Ekim 2018’de çıkan 11. sayısında yayımlanmıştır.
  • Teste 10 lastik katılım sağlamıştır.
  • Goodyear rakiplerinden biri ile galibiyeti paylaşmıştır.
  • Lastik Ebatı: 235/60 R18
  • Test aracı: Audi Q5.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir