BF Goodrich Hakkında İpuçları

şayet bir arazi sürüşü tutkunuysanız ve ya büyük ve kuvvetli araçlardan hoşlanıyorsanız lastik tercihiniz de aracınızdan aldığınız zevki direkt etkileyecektir. bu gibi hallerde BF Goodrich lastikleri doğru tercihler listesinde ilk sıralardaki yeri ile önünüze çıkmaktadır. Off Road, Suv ve 4×4 araç tiplerine hususi üretilmekte olan oto lastik modelleri ile Bf Goodrich içinizdeki maceracı ruhu tetikleyebilecek bir şirket olarak hizmet vermektedir.

oldukça geniş bir ürün yelpazesinde bulunan üstün yol tutuşu sağlamaktayken son derece dayanıklı da olan oto lastikleri ile enfazla tercih edilen oto lastik modelleri Bf Goodrich’e aittir. Düşük hareket kabiliyeti ile güvenlik önlemlerinin hızlı manevralara yönelik değil, hız kesme, durma ve dayanıklılık bu gibi alanlarda alındığı bu tip araçlarda, oto lastik seçimi güvenlik için epey bir kritik bir faktördür. özellikle off-road, SUV ve 4×4 vasıta tipleri için söz konusu olan bu durumda BF Goodrich farkını aleni ortaya koymakta ve size ihtiyaç duyduğunuz güvenlikle harmanladığı performansı sunmaktadır.

Bf Goodrich lastiklerini bu günkü başarısına ulaştıran temel etken “mükemmeli arzulamak” olmuştur. Uzun yıllar boyunca oto lastik sektöründe hizmet vermiş olmanın deneyiminden yola çıkarak çağımızda başarıyı yakaladığı üretim faaliyetlerinde BF Goodrich, bütün hava şartlarında yüksek zemin kavrayabilme ve fren mesafelerinin kısalığı bu gibi nitelikleri bütün ürünlerine uygulamaktadır. bununla birlikte bu uygulamalar esnasında çeşitli aşamalarda yapılmakta olan testler yardımı ile Bf Goodrich’in ürettiği bütün lastikler adeta kalitenin görülen yüzü olarak satışa sunulur.

bilhassa uzun yolculuklarla sık sık karşılaşmakta olan insanlar için ve farklı hava şartlarının söz konusu bulunduğu seyahatlerde tercih edilen BF Goodrich, sahip bulunduğu geniş ürün ağı konusu için ciddi bir talep ve memnuniyet görmenin gururu ile üretim yapmaktadır. Bu memnuniyet ve beğeniler yardımı ile üretim kapasitelerini arttırmakta ve kaliteyi yükseltebilmek için AR-GE çalışmalarına son derece dikkatli yatırımlar yapılıyor ki, her zaman temel prensipleri önce can güvenliği olan firmanın başarısının katlanmasındaki en büyük etken de budur şüphesiz.