Goodyear Lastikleri 2019 Planlarını İş Ortaklarına Sundu

Goodyear Lastikleri 2019 Planlarını İş Ortaklarına Sundu 1

Goodyear Türkiye, “Harekete Geç” temasına sahip iş ortakları toplantısı dahilinde şirketin 2018’deki performansını değerlendirirken 2019 için de yol haritasını paylaştı.   

8-10 Şubat 2019 tarihleri arasında Kıbrıs Elexus Otel’de gerçekleşen etkinlik kapsamında, Goodyear’ın stratejilerinin ve ön plana aldığı projelerinin paylaşıldığı toplantıya iş ortakları ve şirket çalışanları katılım sağladı.

Yenilikler ve Stratejik Planlar Aktarıldı

Goodyear Lastikleri T.A.Ş genel müdürü Mahmut Sarıoğlu’nun açılış konuşmasını yaptığı, yoğun ilgiyle karşılaşan etkinlik, 9 Şubat’ta gerçekleşti. Toplantı kapsamında ticari ve binek araç lastik grubundaki yenilikler ve stratejik planlar ekip liderleri tarafından anlatıldı.

Soru cevap bölümü ile noktalanan toplantıda Goodyear ailesinin yeni üyeleri olan Akif Ece Oto Lastik, Barış Ebinç İnşaat Otomotiv, Gözde Lastikçilik Yedek Parçacılık, Otomotiv İnş. Gıd. Petrol, Nural Oto Lastik Otomotiv Taşıma, Platinyum Filo Hizmetleri ve Uspa Otomotiv Lastik’e aileye katılım rozetleri takdim edildi. Toplantının akşamında gerçekleşen Mustafa Keser gala konseri katılımcılara keyifli anlar yaşattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir