Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 Çıkıyor

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 Çıkıyor 1

Lastik devinin öne çıkan dört mevsim lastiği serisi, Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 ile yenileniyor. Ödüllü seriye ait yeni Goodyear dört mevsim lastiği ,yılın dört mevsimi yüksek performans sergiliyor. Karlı, ıslak ve kuru zeminlerde kullanılabilen lastik, en zorlu kış şartlarında yüksek performansa sahip olduğunu gösteren 3PMSF sertifikasına da sahip. 3PMSF ve M+S işaretlemelerini taşıyan Goodyer 4 mevsim lastiği , kış lastiği uygulaması sırasında yasal olarak kullanıma uygun.

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 Türkiye’ye Geldi mi?

Otomobiller ve SUV /4×4 araçlar için geliştirilen Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 , Nisan ayı içerisinde tanıtıldı. Goodyear dört mevsim lastiği ebatlarının büyük bir kısmının 2020 sonuna kadar sunulması planlanıyor. Daha sonra ise aşamalı olarak 2021 ve 2022’de yeni ebatlar sunulacak. Yeni Goodyear 4 mevsim lastiği , şimdiden Peugeot 2008/3008/5008, DS3 Crossback ve DS7 Crossback gibi çok sayıda aracın orijinal ekipmanı olarak seçildi.

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 Kışa Uygun mu?

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 , karlı zeminlere iyi bir şekilde tutunmayı sağlayan “Snow Grip” teknolojisi ile sunuluyor. Yeni Goodyear dört mevsim lastiği , sırt blokları üzerindeki kılcallar sayesinde karlı zeminlerde yüksek yol tutuş performansı sergiliyor. Düşük sıcaklıklarda kullanıma uygun olan yeni Goodyear 4 mevsim lastiği , kış için en zorlu koşullarda dahi güvenlik sağlıyor. Goodyear Avrupa’nın pazarlama alanında başkan yardımcısı Mike Rytokoski, Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 deseninin tasarımcı ve mühendis ekibi ile yoğun bir çalışmanın ardından geliştirildiğini; bu sayede yüksek performansa sahip olduğunu belirtiyor.

Yeni Goodyear Dört Mevsim Lastiği Özellikleri

Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 , karlı zeminlerde ve düşük sıcaklıklarda olduğu gibi; kuru ve ıslak zeminlerde de güvenlik sağlıyor. Goodyear dört mevsim lastiği , su tahliyesini hızlandıran özel bir tasarıma sahip. Geniş kanalları sayesinde suda kızaklama riskini minimuma indiriyor. Yüksek derinliğe sahip kanallar, ıslak zemin ve suda kızaklama performansının uzun süre korunmasını sağlıyor. Yeni Goodyear Vector 4Seasons Gen-3 ,, kuru zemin koşullarında manevra kabiliyetini arttıran özel “Dry Handling” teknolojisine de sahip. Güçlendirilmiş omzu blokları sayesinde kuru zeminlerde viraj alırken ve manevralar sırasında aşınma ve yıpranmaya karşı direnç sağlıyor. Goodyear 4 mevsim lastiği , aynı zamanda direksiyon manevralarına verdiği doğru tepki ve güçlü fren performansı ile de öne çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir