Goodyear Wrangler AT Adventure ve Duratrac Defender için Seçildi

Goodyear Wrangler AT Adventure ve Duratrac Defender için Seçildi 1

2020 için bir off-road ikonu hâline gelen yeni Land Rover Defender için 2 farklıGoodyear AT lastik deseni tedarik ediliyor. İlki Goodyear Wrangler AT Adventure ve Land Rover için 18, 19, 20 inç ebatlarda sunuluyor. Goodyear Wrangler DuraTrac ise 19 ve 20 inçlik ebatları ile yeni aracın performansını üst seviyeye çıkarıyor.

Goodyear Wrangler AT Adventure ve Duratrac Güvenlik Sunuyor

Land Rover Defender sürücüleri, çok yönlü kullanıma uygun olan Goodyear Wrangler AT Adventure ile hem yüksek sürüş konforunu hem de güvenli arazi performansını deneyimleyebiliyor. Goodyear AT lastik desenleri, hem asfalt üzerinde hem de zorlu arazilerde üstün performans sunuyor. Goodyear Wrangler AT Adventure , arazide hasarları ve delinmeleri önlemek için Kevlar ile güçlendirilmiş karkas ile sunuluyor. Ekstra arazi performansı sunan Goodyear Wrangler DuraTrac ise çamur veya kar gibi zor zeminlerde optimum çekiş sağlamak için geliştirilmiş TractiveGroove teknolojisine sahip.

Goodyear Wrangler AT Adventure ve Duratrac Zorlu Arazilere Karşı Dayanıklı

Goodyear Wrangler AT Adventure lastik deseninin omuzlarında delinme ve hasarları önlemek için DuraWall teknolojisi bulunuyor. Bu özellikle taşlı zeminlerde önem taşıyor. Lastik devi, Goodyear Wrangler AT Adventure lastiğinin rakiplerinin ortalamasından % 37 daha fazla kilometre sağlayan bir sırt deseni ile sunulduğunu belirtiyor. Goodyear Wrangler DuraTrac da agresif tasarımı ile arazi koşullarına karşı dayanıklılık sağlamanın yanı sıra; her türlü hava koşulunda üstün performans sağlıyor.

Goodyear Wrangler Duratrac Dört Mevsim Kullanılabiliyor

Goodyear ve Jaguar Land Rover, çeşitli araç modelleri için orijinal ekipman geliştirmek için uzun yıllardır birlikte çalışıyor. Goodyear AT lastik modelleri yeni Land Rover Defender modelinin performansını tam olarak yansıtabilmesi için önem taşıyor. Goodyear Wrangler DuraTrac özel tasarımı ile yılın dört mevsimi kullanılabiliyor ve kış aylarında daha yüksek performans için çivilenebiliyor. Goodyear Wrangler AT Adventure ise optimize edilmiş sırt deseni ile her türlü arazi koşuluna uyum sağlayabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir