Piotr Czyzyk Goodyear Güney Afrika’nın Yeni Genel Müdürü Oldu

Piotr Czyzyk Goodyear Güney Afrika’nın Yeni Genel Müdürü Oldu 1

Piotr Czyzyk, Goodyear Güney Afrika için yönetim direktörü olarak seçildi. Duyuruyu yapan Nonkosi Dantyi, Czyzyk’in şirkette geçirdiği 17 yılda bir dizi rol ve pazarda görev yaptığını söyledi. Czyzyk, Avrupa’da ticari ürün iş biriminin (PBU) ticari direktörü olarak görev yaparken küresel pazar, tüketici davranışı ve talep ile arzın değişen dinamikleri hakkında keskin içgörüler edindiği Orta Avrupa operasyonunu denetlemekten de sorumluydu. Yeni görevi hakkında konuşan Czyzyk, dünyanın önde gelen lastik üreticilerinden birinde kariyer yapma, zengin bir deneyim kazanma ve uluslararası bir paydaş ağını büyütme şansına sahip olduğunu söyledi.

Güney Afrika Pazarı Goodyear’ın Yerel Çözümler Geliştirmesi için Önemli

Czyzyk:”Kıtanın geri kalanına açılan bir kapı olarak Güney Afrika, yalnızca coğrafi ayak izimizi ve bölgesel bağlarımızı güçlendirme açısından değil; aynı zamanda küresel içgörülerimizden yararlanan yerel çözümler geliştirme yeteneğimizi kanıtlama açısından da bizim için önemli bir pazardır. Bu yeni ekonomi her işletme için bir zorluktur, bu nedenle bizimki gibi şirketlerin yeni koşullar altında gelişmesi için yeni fikirler ve belki de geleneksel olmayan düşünceler gereklidir.”

Goodyear Güney Afrika Ekibini Yeniliyor

Czyzyk, Goodyear’ın müşteri odaklı bir işletme olarak ve yenilik arayışı ile durmaksızın pazardaki itibarını arttırdığını söyledi ve yeni yılda doğru işi yönetecek doğru ekibe sahip olduğuna inandığını belirtti. Dyantyi, aynı zamanda Wayne Nicholson’ın Haziran ayında ticari ürün iş birimi direktörü olarak, Yugan Moodley’in ise Kasım ayında tüketici ürünleri iş birimi müdürü olarak çalışmaya başladığını duyurdu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir