Renault Captur için Goodyear EfficientGrip Performance Seçildi

Renault Captur için Goodyear EfficientGrip Performance Seçildi 1

Renault’un en çok satan SUV aracı, 215/55 R18 95H ebadında Goodyear EfficientGrip Performance lastikleriyle donatıldı. Goodyear, kısa süre önce Renault’un ana tedarikçileri arasına girmişti. Lider firma, bunun yanı sıra, 215/60 R17 96H EfficientGrip Performance lastiklerini de tedarik ediyor.    

Goodyear ve Renault Güçlerini Birleştiriyor

Yeni Captur, büyük başarıya sahip olan orijinal formüle uygun olarak tasarlandı. Ancak yeni teknolojilerle birlikte performansı yükseltildi. Bunun yanı sıra; aracın jantları da yükseltildi ve Renault bu kez Goodyear lastiklerini tercih etti. Goodyear EfficientGrip Performance lastikleri, Renault Captur’ın mükemmel performansını daha ileri bir seviyeye taşıyor. Captur üzerinde Goodyear’ın hem 215/55 R18 95H hem 215/60 R17 96H ebadına sahip lastikleri yer alacak.

GoodyearEfficientGrip Performance ile Maksimum Performans

EMEA bölgesinde Goodyear OE genel müdürü Hans Vrijsen: “Goodyear, 215 / 55R18 95H EfficientGrip Performance lastiklerini tedarik etmekten gurur duyuyor. Lastiklerimizin, bu olağanüstü SUV’un yol tutuş seviyesini ve yakıt verimliliğini maksimum seviyeye çıkardığına inanıyoruz. Müşterilerimize en iyi sürüş deneyimini sunmak amacıyla Renault ile güçlerimizi birleştirmek için sabırsızlanıyoruz.”  Goodyear EfficientGrip Performance 215/60 R17 96H, yakıt verimliliği için A, ıslak zemin yol tutuşu için B etiket değerine sahip. 215 / 55R18 95H EfficientGrip Performance ise; ıslak zemin yol tutuşu etiket değeri A, yakıt verimliliği ise B olarak sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir