Yeni DS7 Crossback Lastiği: Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV, DS7 Crossback'in orijinal ekipman lastiği oldu.

Goodyear, Fransız araç üreticisi DS’nin premium SUV serisi olan DS7 Crossback’in orijinal ekipman lastiklerini tedarik etmeye başlıyor. Orijinal ekipman DS7 Crossback lastikleri, 235 45 R20 ebadındaki Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV yaz lastikleri olacak. Yaz aylarında yüksek performans için geliştirilmiş olan bu 4×4 / SUV lastikleri, aracın performansını üst seviyeye taşıyacak.

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV İdeal Performans Sunuyor

Eagle F1 Asymmetric serisi içerisinde en üstün performanslı desene sahip olan Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV, sürücülerinin yüksek performans beklentisi için özel olarak geliştirildi. Ürün, yüksek performansı ile yaz lastikleri arasında ön plana çıkıyor. Orijinal ekipman DS7 Crossback lastikleri, aracın güç ve zarafet dengesinin mükemmel bir temsili olma özelliğine sahip. Lastiklerin ayrı katmanlarındaki yeni kordlar, yüksek hızda ilerleyen aracın yol tutuş performansını arttırıyor. Aynı zamanda virajlardaki dönüş direncini verimli hâle getirip lastiğin daha geç aşınmasını sağlayarak kilometre ömrünü uzatıyor. Goodyear’ın SUV lastikleri, her açıdan araçlar için ideal performans sağlıyor.

Yüksek Yol Tutuşu: Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV, aşınmayı minimuma indirmek için en etkin biçimde tasarlandı. Özel lastik hamuru ve asimetrik sırt tasarımı sayesinde; yakıt tüketimini azaltıyor ve yol tutuş performansını üst seviyeye çıkarıyor. Hem ıslak hem kuru zeminlerde yüksek yol tutuşu ve kısa fren mesafeleri sunuyor. Goodyear tarafından sunulan orijinal ekipman DS7 Crossback lastikleri, tüm SUV / 4×4 araçlar için üstün performans sağlıyor. 4×4 / SUV lastikleri, bileşikleri ve sırt tasarımları ile bu araçlar için özel olarak geliştiriliyor.

Kısa Fren Mesafeleri: Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV lastiklerinin en önemli özelliklerinden biri olan Aktif Fren teknolojisi sayesinde frenleme esnasında lastik yolla daha fazla temas ediyor. Bu sayede frenleme sırasında yol tutuşu yükseliyor; hem kuru hem ıslak zeminlerde kısa fren mesafesi elde ediliyor. 235 45 R20 ebadındaki orijinal ekipman DS7 Crossback lastikleri, Goodyear’ın üstün teknolojisi ile üretiliyor Üstün performansa sahip bu asimetrik SUV lastikleri, yüksek ıslak zemin etiket değerleri ile sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir