Yeni Goodyear EfficientGrip Performance 2

Yeni Goodyear EfficientGrip Performance 2 1

Goodyear Mayıs ayında ödüllü EfficientGrip Performance’ın devamı niteliğinde olan yeni Goodyear EfficientGrip Performance 2 lastiğini piyasaya sürdü. Yeni yüksek performanslı Goodyear yaz lastiği , 15 ila 18 inç arasındaki ebatlarla sunuldu. Goodyear EfficientGrip Performance 2 , özellikle yüksek kilometre ömrü ile ön plana çıkıyor.

Goodyear EfficientGrip Performance 2 Test

Goodyear EfficientGrip Performance 2 , Kasım 2019’da TÜV SÜD Product Service GmbH tarafından test edildi. 205/55R16 91 ebadında VW Golf Mk7 üzerinde test edilen yeni Goodyear EfficientGrip Performance 2 ,en yakın rakibinden %20 daha yüksek kilometre ömrü sağladı. Goodyear yaz lastiği , aynı bağımsız testlerde Michelin Primacy 4, Continental PremiumContact 6, Bridgestone Turanza T005 ve Pirelli Cinturato P7 Blue ile karşılaştırıldığında hem kuru hem de ıslak zeminlerde en kısa fren mesafelerine ulaştı.

Goodyear EfficientGrip Performance 2 Özellikleri

  • Yüksek Sırt Esnekliği ve Elastikiyeti: Goodyear EfficientGrip Performance 2 , özel lastik bileşiği sayesinde zorlu koşullarda sürüş yaparken daha az aşınmaya maruz kalıyor.
  • Çok Sayıda Oluk ve Kılcal: Sağlam lastik bileşiğinin yanı sıra; lastik sırtı üzerinde yer alan çok sayıda kılcal ve oluk, suyun etkili bir şekilde tahliye edilmesini sağlayarak fren mesafelerini kısaltıyor.
  • Geniş Sırt Blokları: Sırt merkezinde yer alan geniş bloklar, güvenilir performans ve stabilite sunuyor.

Yeni Goodyear Yaz Lastiği Yüksek Kilometre Ömrü Sunuyor

Goodyear EMEA Ürün Geliştirme Başkan Yardımcısı Xavier Fraipont: “Yeni Goodyear EfficientGrip Performance 2 , lastiklerinin yüksek performans sergilerken mümkün olan en yüksek kilometre ömrünü sunmasını isteyen sürücüler için ideal. Yeni Goodyear yaz lastiği , tasarımcı ve mühendis ekibimizin gerçekleştirdiği teknolojik yenilikler ile sürücülerin ekstra yüksek kilometre ömrünün tadını çıkarmasını sağlıyor. Bu başarı ile gurur duyuyoruz. Sürücüler, yalnızca gelişmiş performansın tadını çıkarmakla kalmıyor; aynı zamanda lastiklerini uzun süre kullanarak çevreyi korumaya da yardımcı oluyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir