Yeni Goodyear Kamyon Lastikleri Piyasaya Sürülüyor

Yeni Goodyear Kamyon Lastikleri Piyasaya Sürülüyor 1

Goodyear, Kelly markasına ait Amorsteel KSM2 ve KDM2 kamyon lastiklerini tanıttı. Kelly lastikleri, filolar için bütçe dostu seçenekler sunuyor. Bu lastikler, Goodyear bayilerinden satın alınabiliyor. Serideki bütün lastiklerde lastiğin AB kış mevzuatına uygun olduğunu ve zorlu kış şartlarında kullanılabilir olduğunu belirten 3PMSF işaretlemesi yer alıyor. Seride sunulan bütün lastikler, Euro 6 kamyonlar ile uyumlu yüksek tonaj versiyonuna sahip. Yuvarlanma direnci düşük olan bu lastikler, aynı zamanda yakıt tasarrufu sağlıyor.

Goodyear Yüksek Kilometre Ömrü Sunuyor

Kelly kamyon lastikleri, dayanıklı sırt tasarımları ile düzensiz aşınmaları engelleyerek; yüksek kilometre ömrü sunuyor. Goodyear’ın sağlam gövde tasarımı; lastikleri, kopmalara ve zorlu yol koşullarına karşı dayanıklı hâle getiriyor. Kopmalara ve ufalanmaya karşı direnç sağlamak için özel olarak geliştirilmiş bileşiğe sahip olan lastikler, ıslak zeminlerde yüksek yol tutuş performansı sergiliyor.

Goodyear Lastikleri Türkiye’de Üretiliyor

Goodyear’ın Kelly kamyon lastikleri, Avrupa’da tasarlanıyor. Lastiklerin üretimi ise Türkiye ve Avrupa’da gerçekleşiyor. Lastik serisi, filolaların ihtiyaçlarını karşılama amacıyla geliştiriliyor. Goodyear Kelly lastiklerinin tamamı, kaplanabilir özellikte üretiliyor. Bu da filoların ciddi oranda tasarruf etmesini sağlıyor.

Goodyear Filolar için Tasarruf Sağlıyor

Goodyear Türkiye Ticari Lastikler Satış Direktörü Şaban Güngör, Goodyear’ın kendisini mobilite çözümü sağlayıcısı olarak gördüğünü söyledi. Güngör, Kelly kamyon lastikleri ile amaçlananın ise filolaları ekonomik olarak rahatlatmak olduğunu belirtti. Goodyear, yalnızca lastikleri ile değil; “Proactive Solutions” ile de fiololar için teknolojik çözümler sağlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir