Yeni Goodyear Omnitrac Ağır Hizmet Lastikleri

Goodyear Omnitrac kamyon lastikleri tanıtıldı.

Goodyear, zor koşullar altında çalışan karma hizmet araçları için Goodyear OMNITRAC Heavy Duty ürün yelpazesini piyasaya sürüyor. Bu kamyon lastikleri, tüm hava koşullarında gelişmiş dayanıklılık, verimlilik, kilometre ömrü ve çekiş gücü sunuyor. Yeni lastik yelpazesi, kısa mesafelerde; ancak inşaat sahaları, maden ocakları ve taş ocakları gibi zorlu asfaltsız çalışma ortamlarında çalışan damperli kamyonlar ve diğer ağır hizmet tipi kamyonlar için geliştirildi.

Goodyear Omnitrac Zorlu Araziler için Geliştirildi

Goodyear Lastikleri’nin Pazarlama Direktörü Maciej Szymanski: “Geçen yıl, özellikle karma hizmet uygulamalarında çalışan ve zamanlarının çoğunu yollarda harcayan araçlar için özel olarak geliştirilen yeni Omnitrac S & D kamyon lastikleri piyasaya sürülmüştü. Goodyear Omnitrac Heavy Duty ürün yelpazesi, ağırlıklı olarak zorlu arazilerde çalışan ancak kısa mesafelerde sürüş yapan kamyonlar için geliştirildi. Goodyear ORD, en zorlu koşullarda mükemmel çekiş sağlayan off-road ürün yelpazemiz.”   

Goodyear Omnitrac Uzun Ömürlü Performans Sunuyor

Yeni Goodyear Omnitrac Heavy Duty lastikleri; keskin taşlarla, ıslak yüzeylerle, çamurlu yollarla, dik eğimler ve çukurların yanı sıra; yüksek tork gerektiren hydro-drive vb. araçlarla başa çıkmak için tasarlanmıştır. Yeni OMNITRAC Heavy Duty, gelişmiş yakıt verimliliği ve bağlantı özellikleri ile birlikte ağır hizmet uygulamaları için mükemmel çekiş sunmaktadır. DuraShield teknolojisine sahip Goodyear kamyon lastikleri, zorlu çalışma koşullarında karma hizmet uygulamalarında uzun sırt ömrü için sağlamlığa odaklanan dengeli bir performans sunmaktadır.

Yeni Kamyon Lastikleri Parçalanmaya Karşı Dirençli

Önceki Goodyear Omnitrac MSS II ve MSD II ile karşılaştırıldığında, yeni lastikler taş tutmaya, ufalanma ve parçalanmaya karşı çok daha dirençli. Goodyear lastikleri, bağlantı ve dayanıklılık alanlarında yüksek performans sağlarken, yuvarlanma direnci ve yakıt verimliliği de sunuyor. Yeni kamyon lastikleri, zorlu kış koşullarında kullanılmak için de onaylı olduğunu gösteren 3PMSF (Üç Zirveli Dağ Kar Tanesi) işaretlemesine de sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir