Yeni Goodyear Vector 4Seasons Cargo Dört Mevsim Lastikleri

Yeni Goodyear Vector 4Seasons Cargo Dört Mevsim Lastikleri 1

Goodyear Vector 4Seasons Cargo hafif ticari araç lastikleri, kullanıcıları her mevsim araç lastiği değiştirme yükünden kurtarmasının yanı sıra sürücülere daha fazla kilometre performansı elde etme şansı tanıyor.

Goodyear’ın ürün yelpazesini genişletme aşamasında pazara sunduğu Vector 4Seasons Cargo lastikleri dört mevsim kullanılabiliyor. Bunun yanı sıra ürün, yakıt tasarrufu ve üstün performans sunarken bir önceki modele kıyasla kilometre performansını da arttırıyor.

Sürücüler, Yeni Vector 4Seasons Cargo lastiklerinin kısa fren mesafesi, artırılmış dayanıklılık ve yol tutuşu özellikleriyle ıslak ve kuru zeminlerde daha güvenli bir yolculuk deneyimi yaşıyorlar.

Maliyeti Azaltan Goodyear Vector 4Seasons Cargo Serisi

Bu yeni lastikler, filo yöneticilerinin mevsim geçişlerinde lastik değiştirmeyerek tasarruf etmesini de sağlıyor. Vector 4Seasons Cargo lastikleri, bir önceki seriye göre kilometre performansını yükseltmesinin yanında düşük yuvarlanma direnci ile de yakıt masraflarını da azaltıyor.

Goodyear , ürün yelpazesini Goodyear Vector 4Seasons Cargo, Goodyear EfficientGrip Cargo yaz lastiği, Cargo UltraGrip 2 kış lastiği ve yeni UltraGrip Cargo lastikleri ile genişletiyor.

Vector 4Seasons Cargo 2 mevsimlik lastiklerin yeni serisidir ve hem ıslak hem kuru zeminlerde kısa fren mesafesine sahiptir. Ayrıca karlı ve buzlu zeminlerde de direksiyon hakimiyeti konusunda üstün bir başarı yakalamaktadır.

Yeni Vector 4Seasons Cargo serisinin lastikleri 16 ayrı boyutta üretilmiştir. Lastiklerin genişliği 185 ila 235 arası, profili 80 ile 65 arası değişmekte ve jant çapı 14”, 15” ya da 16” olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir